چگونه بازار محلی را از آن خود کنیم؟


چگونه بازار محلی را از آن خود کنیم؟

یکی از مزایای یک طراح و برنامه نویس قرار دادی بودن این است که از هر جای جهان می توانید بدون هیچ محدودیت جغرافیایی کار کنید. برای یک طراح و برنامه نویس خوب همیشه از همه جای دنیا پروژه کافی وجود دارد.

ولی این مساله به خودی خود انجام نمی پذیرد و نیاز به این دارد که به عنوان کسی که حرفه ای خاص را دارید برای پروژه های مختلف اقدام کنید و شاید از بین هر 10 یا 20 تایی که اقدام می کنید شاید یکی را بتوانید به قرارداد تبدیل کنید. اینترنت محلی است که می تواند به شما در این زمینه کمک بسزایی داشته باشد. این مرحله، مرحله ای است که شما باید بتوانید به خوبی ابزار بازریابی خود را مخصوصا در قراردادهای آنلاین نشان دهید. وقتی که رزومه آنلاین خود را بسازید و یک نام مناسب بر اساس رشته و سابقه تان انتخاب کنید، دیگر نباید وقت زیادی برای پیدا کردن مشتری بگذارید چون مشتری خودش به سراغ شما می آید و شما را پیدا می کند.

یکی از جاهایی که خیلی ها مثل شما به آن توجه می کنند، بازار داخلی است. دسترسی داشتن به فرصت های ایتنرنتی و جهانی نباید علاقه شما را به بازار داخلی اطرافتان از بین ببرد. بازار داخلی بعضی وقت ها می تواند فرصت هایی طلایی برای کسانی که قراردادی کار می کنند بوجود آورد. کارفرمایانی هستند که همیشه اصرار بر این دارند که باید شخص حضور فیزیکی داشته باشد که بتوانند با او کار کنند. در بازار محلی خود می توانید از طریق کارت ویزیت، فلایر، یا شرکت در مراسم ها خود را معرفی کنید و این موقعیت را نیز در دست خود داشته باشید.

سئو محلی یکی از مسایل حیاتی است که شما باید در رشته خود داشته باشید تا بتوانید مارکت و مشتری های محلی را در منطقه خود به دست گیرید. نکاتی که در این مقاله گفته می شود می تواند کمک بزرگی به شما در این زمینه باشد هرچند که ممکن است که خودتان بعضی از این مراحل را انجام داده باشید. در نظر داشته باشید که نمی توانید کلیه مراحل زیر را در یک روز به اتمام برسانید. این مساله کاملا زمان بر است تا بتوانید یک کمپاین تبلیغاتی مناسب درست کنید مخصوصا زمانی که شما یک شرکت بسیار کوچک دارید یا فقط یک شخص می باشید. بنابراین یک لیست تهیه کنید و چند تای آن را کامل کنید تا به کمک آنها به عنوان یک گزینه در صنعت خودتان در بازار محلی تان شناخته شوید.

طراحی سایتی که در موبایل به درستی دیده می شود
این نکته مسلما یکی از نکات اولیه بسیار مهمی می باشد که به شما این اطمینان خاطر را می دهد که کسب و کار شما نه تنها به صورت جهانی بلکه به صورت محلی نیز قابل دسترس می باشد.
اگر وب سایت شما در موبایل به درستی دیده نشود امکان دارد اثر منفی بر مشتری که سایت شما را در موبایل می بیند داشته باشد و این مساله را در مورد شما نپسندد و سراغ کسی برود که امکانات تبلیغاتی بیشتری دارد و قدرت و استعداد خود را بهتر نمایش داده است. همه مشتریان از محل کار خود و از دسکتاپ خود سایت شما را بازدید نمی کنند، شما هیچ وقت نمی توانید این را بفهمید که مشتری از کجا و چگونه به سراغ شما آمده است. اگر سایتتان را به گونه ای طراحی کنید که در موبایل به صورت مناسب دیده شود می تواند مشتریان محلی بهتری را با یک تماس تلفنی دریافت کنید به جای  پروسه ای که به صورت آنلاین صورت گرفته است و نمی دانید که آیا نتیجه اش مثبت خواهد بود.

اضافه کردن تگ ها و واژه هایی در مورد محل فیزیکی تان به سایت تان
دومین روش مهمی که می تواند در شناخته شدن شما به کسب و کارهای محلی علاوه بر بین المللی کمک کند این است که واژه هایی از قبیل اسم شهر و منطقه تان را در کد سایتتان بکار ببرید. تگ هایی که می توانند در این زمینه کمک بسزایی داشته باشند تگ  <title> ، <h1> و همچنین توضیحات بالای صفحه (متا) می باشد. حتی می توانید برای صفحات مختلف سایتتان توضیحات و کلمات را تغییر دهید تا نتیجه بهتری بگیرید. این سه تکنیک در این مرحله می تواند کمک بزرگی باشد از آنجایی که کدها توسط   موتورهای جستجوگر خوانده می شوند و نمایش داده می شوند.

سایت خود را در موتورهای جستجوگر و دایرکتوری های محلی ثبت کنید
اضافه کردن سایتتان در دایکتوری های محلی با توجه به محل زندگی تان می تواند روش مناسبی برای شناخته شدن در اطرافتان باشد. این وب سایت های معمولا بخش رتبه دهی و نظردهی نیز دارند که می توانید از مشتریانی که از کار شما راضی بودند درخواست کنید که به شما رتبه دهند و نظر خود را بنویسند. این کار را می توانید از طریق ارسال ایمیل و فرستادن لینکتان در آن سایت انجام دهید.

و البته نباید فراموش کنید که موتورهای جستجوگر نیز کمک بزرگی می توانند باشند، با ثبت محلتان در یاهو local.yahoo.com و یا گوگل Google Places به صورت رایگان می توانید در نقشه این موتورهای جستجوگر قرار گیرید. نمایش داده شدن سایت شما در این مکان ها می تواند اعتبار زیادی برای شما بوجود آورد و موقعیت هایی که در این موتورها جستجو شده اند را از دست ندهید.

استفاده از شیوه کد نویسی Schema

سایت Schema.org  ساختار و شیوه کد نویسی را به گونه ای معرفی نموده است که برای موتورهای جستجوگر قابل فهم تر می باشد. حتی شرکت گوگل یک ساختار برای دسترسی بهتر به مطالب سایت معرفی نموده است که می توانید از طریق لینک زیر آن را مطالعه کنید.
Structured Data Testing Tool by Google

به عنوان یک طراح یا برنامه نویس که آزاد کار می کند، نباید خود را به یک مکان و منطقه محدود کنید ولی اضافه کردن اطلاعات تماس و محل می تواند به دسترسی بهتر و تماس با شما  در هر دو صورت کمک کند.

استفاده از پروتکل اوپن گراف برای فیسبوک
فیسبوک یکی از ابزارهای خیلی مهم برای تبلیغات محلی بکار می رود فرقی نمی کند که شما یک شخص هستید یا شرکت بزرگ، می توانید از این شیوه استفاده کنید. برای اینکه بتوانید از فیسبوک در این زمینه نهایت استفاده را ببرید باید از پروتکل اوپن گراف فیسبوک که توسط خود فیسبوک طراحی شده است استفاده کنید. فیسبوک سایت هایی را در جستجوهای خود نمایش می دهد که از این پروتکل استفاده کرده باشند.

ساختن یک اکانت گوگل پلاس
داشتن یک اکانت گوگل پلاس و لینک دادن آن به وب سایتتان یکی از ابزارهای مهم تبلیغاتی به طور کلی به شمار می رود.  وقتی  در جستجو عکس شما در کنار مطالبتان نمایش داده می شود و حتی نمایش داده شدن نامتان در زیر نوشته هایتان می تواند این مساله را که دسترسی محلی به شما آسانتر می باشد را تداعی کند و برای سفارش خود با شما تماس بگیرد.

چاپ یک مقاله در نشریه های محلی
بسیاری از مجله ها و روزنامه ها نسخه آنلان نیز دارند و چاپ کردن در هر دو نسخه می توانید به نوعی خود را از طریق آن نشریه معرفی کنید. هرچند که نیاز نیست خود را خیلی محدود کنید ولی در انتهای مقاله می توانید مشخصات شخصی، اطلاعات تماس و لینک وب سایت را به عنوان نویسنده مقاله بنویسید.

اضافه کردن محل تان به ویدئو های یوتیوب
ساختن ویدئو یکی از روشهایی است که همیشه می تواند در زمینه مطالب تازه و اینک دهی به وب سایتتان به شما کمک کند. همچنین در توضیحات داخل و خارج ویدئو می توانید کلمات مناسبی قرار دهید که شما را قابل دسترس تر نشان دهد.

همکاری یا تبلیغات دو جانبه با کسب و کارهای محلی
می توانید با شرکت هایی که با شما بازار مشترکی دارند در زمینه های دیگر و جزو رقبای کاری شما محسوب نمی شوند از این طریق همکاری داشته باشید. با قرار دادن اطلاعات و معرفی آنها به عنوان همکار در سایت خود و همچنیین برعکس این مساله به مشتریان بیشتری دست یابید و یا حتی بین دو شرکت قراردهایی مانند گرفتن حق کمیسیون هم می تواند وجود داشته باشد.

طراحی و هدیه خدمات طراحی و اینترنتی به خیریه ها
طراحی یک سایت به صورت رایگان به خیریه ها و مکان هایی که نیازمند آن می باشند نه تنها به آنها کمک می کند که بیشتر شناخته شوند بلکه چهره مردم دوستی و انسانیت شما را به نمایش می گذارد که زمان دادن به فعالیت های انسان دوستانه بیشتر از مسایل مالی برای شما ارزشمند است. این مساله در بهتر معرفی شدن شما در بازار محلی شما بسیار کمک می کند و دیده شدن نام و سایت شما به عنوان حامی سایت باعث می شود که بازدید بیشتری به سایت شما بیاید.

گروه طراحی و برنامه نویسی هلیااستار به عنوان مجری تبلیغاتی شما می تواند در تهیه کلیه مراحل تبلیغاتی به شما کمک کرده تا بتوانید آن طور که شایسته کسب و کارتان است به مردم معرفی گردید و تغییرات به سزایی را در رشته کاری تان ببینید. هدف ما رضایت شماست، وقت را از دست ندهید و یک وقت مشاوره رایگان بگیرید.

نوشته شده توسط تیم هلیااستار و هرگونه کپی برداری ممنوع می باشد.


Listen, discuss, create. We make your website as unique as you.

Heliastar is a full-service design and development website dedicated to consistently providing high customer satisfaction by rendering excellent service, quality products, and furnishing an enjoyable atmosphere at an acceptable price/value relationship.

You can be assured that our friendly approach to web design and hosting does not mean that you have to compromise on price or quality.

Contact Us

Around the block ..

Phone +1 813 964 74 75

Email info{@}heliastar.net

Why Us?

• Highly Experienced in Web Design

• Experts in Web Development

• Experts in Server Administration

• 24/7 Email & Phone Support

• Cost-effective Approach

• Customer Support Plans

• High quality Servers (Linux & Windows)

• Free Consultation

• Free Staff Training

Recent Comments

Categories


© 2006 - 2017 Heliastar Design & Development , All Rights Reserved.