حفظ سرعت سایت و قابلیت های کاربری آن


حفظ سرعت سایت و قابلیت های کاربری آن
در دنیای وب امروز تفاوت بین وب سایت خوب و وب سایت عالی در کیفیت طراحی و سادگی کاربرد آن می باشد. اگر می خواهید که آخرین و بهترین تاثیر را بر روی کاربران بگذارید باید طوری سایت خود را طراحی کنید که کاربر وابسته شود و تجربه خوبی را در سایت شما داشته باشد. چگونگی و چیدمان سایت می تواند یکی از مهمترین خاصیت هایی باشد که کاربران می توانند در سایت شما تجربه کنند.
چیدمان و چگونگی صفحات سایت باید آسان برای استفاده از سایت های با کارایی بالا باشد و فقط با هدف خشنودی کاربر بدون هیچ توقعی طراحی شده باشد. وب سایت هایی که با این دیدگاه طراحی شده اند می توانند نمونه ای باشند که کاربر را وابسته کنند و کاربر دوباره از سایت بازدید نماید.
اگر می خواهید یک وب سایت طراحی کنید که زنده بماند و موفق شود، چیدمان و چگونگی سایت یکی از ابزار حیاتی است که شما را به آنچکه می خواهید می رساند. به زبان ساده تر وب سایتی که دارای کیفیت چیدمان برای کاربران است وب سایتی می باشد که استفاده آن بسیار ساده می باشد و هیچ گونه سوالی در ذهن کاربر ایجاد نمی کند. نمونه این وب سایت ها باید پاسخ مثبتی به سوالات زیر داشته باشند:

- آیا قابل دسترس می باشد؟
- آیا سایت با هدف تجاری ساخته شده است یا برای کسب اعتبار می باشد؟
- آیا اطلاعات سایت به سادگی قابل دسترس می باشد (چیدمان لینک دهی سایت)؟
- آیا سایت مطالب ساده و قابل فهمی برای کاربر ارائه می دهد؟

در این مقاله به مطالبی اشاره می کنیم که چطور می توان زیبایی و کاربرد سایت را بالا برد و حین زمان سرعت لود آن را حفظ کرد. به یاد داشته باشید که شما هیچ وقت نمی توانید از کاربرد بالای یک سایت بدون در نظر گرفتن سرعت آن صحبت کنید.

کاربران سایت از سرعت لود بالای سایت متنفرند
رضایت استفاده از یک سایت زمانی از طرف کاربر بوجود می آید که سایت با سرعت مناسب بارگزاری شود و کاربران بیش از میزان صبرشان منتظر نمانند. طبق بعضی از استانداردها این میزان باید کمتر از 15 ثانیه باشد و حتی بعضی از استانداردها آن را در مرز 12 ثانیه قرار داده اند. همیشه باید این مساله را در نظر بگیریم که وب سایت طراحی شده توسط ما باید به زمان و وقت کاربر احترام بگذارد.

صفحه سرعت به عنوان زیر مجموعه ای از قابلیت های مهم برای موتورهای جستجوگر می باشد
یکی از کیفیت های مهم یک سایت نمایش داده شدن آن در موتورهای جستجوگر می باشد. دنیای موتورهای جستجوگر با سرعت زیادی قابل تغییر است مخصوصا از زمانی که سیستم پاندا و پنگوئن وارد بازار شده است. موتورهای جستجوگر بیشتر از دیدن رتبه سایت از تردد کاربران در سایت و استفاده یک سایت خوشحال می شوند.
در نتیجه، بهینه سازی سایت با سرعت لود صفحات رابطه مستقیم دارد و می تواند بر روی موتورهای جستجوگر نقش بسیار مهمی داشته باشد.

چیدمان سایت و استفاده بهینه، زمانی اثر مثبت دارد که سرعت بارگزاری مناسب داشته باشد
در دنیای امروزه که سرعت سایت شما بالا یا پایین باشد مسئله بسیار حیاتی است از آنجایی که کوچکترین نظر منفی درباره سایت شما می تواند به سرعت بسیار زیادی پخش شود و کاربران رتبه پایینی را به سایت شما بدهند. پس اگر به این مساله تا کنون اهمیت نمی دادید باید ریسک آن را بپذیرید.

بروزرهای موبایل، سرعت لود صفحات و کاربری آسان
بر طبق آمار شرکت های آمار اینترنتی، گوشی های موبایل تا ماه جولای 2013 بیشتر از 17% از استفاده و بازدید صفحات اینترنتی را به خود اختصاص داده اند. این مساله می تواند تاثیر زیادی داشته باشد از آنجایی که کاربرانی که صفحات وب را از طریق موبایل باز می کنند بارها کم حوصله تر از دیگر کاربران می باشند. و با افزایش کاربران موبایل این مساله می تواند برای سایت هایی که قابلیت دیده شدن در موبایل را ندارند به یک بحران تیدیل شود.
در آخر باید به این مساله اشاره شود که میزان زمان لود صفحات شما پایه وب سایت شما از نگاه کاربری باشد. کاربران شما می توانند به مشتریانتان تبدیل شوند و اولین مساله ای که می تواند بر آنها تاثیر مثبت بر جای گذارد سرعت بارگزاری صفحات شما می باشد. اگر سایتان با سرعت بالا نشان داده شود می توانید اطمینان خاطر داشته باشید که سایت شما برای کسانی که توقع بالایی دارند خسته کننده نبوده است. این تصمیمی است که شما می توانید همین حالا در مورد سرنوشت سایتتان بگیرید.

شرکت طراحی و برنامه نویسی هلیااستار با در نظر گرفتن زیبایی، کارآیی سایت و حفظ سرعت لود می تواند بهترین نمونه ها را برای شما طراحی و پیاده سازی کند، چرا یک مشاوره رایگان در مورد سایتتان انجام نمی دهید؟

نوشته شده توسط تیم هلیااستار و هرگونه کپی برداری ممنوع می باشد.


Listen, discuss, create. We make your website as unique as you.

Heliastar is a full-service design and development website dedicated to consistently providing high customer satisfaction by rendering excellent service, quality products, and furnishing an enjoyable atmosphere at an acceptable price/value relationship.

You can be assured that our friendly approach to web design and hosting does not mean that you have to compromise on price or quality.

Contact Us

Around the block ..

Phone +1 813 964 74 75

Email info{@}heliastar.net

Why Us?

• Highly Experienced in Web Design

• Experts in Web Development

• Experts in Server Administration

• 24/7 Email & Phone Support

• Cost-effective Approach

• Customer Support Plans

• High quality Servers (Linux & Windows)

• Free Consultation

• Free Staff Training

Recent Comments

Categories


© 2006 - 2017 Heliastar Design & Development , All Rights Reserved.